Informace o stránce Doktorina.tk

Webová stránka Doktořina (www.doktorina.tk) vznikla ke zjednodušení uchovávání studijních materiálů pro mediky 3. LF UK. Snaží se nahradit jejich shromažďování po kruhových mailech, kde materiály obvykle leží bez valného ladu a skladu, alespoň trochu přehledným systémem skladování např. prezentací od učitelů. Soubory, které naleznete v sekci "soubory", se snažím hierarchicky třídit podle modulů a následně podle oborů a pojmenovávat je co nejvýstižnějšími jmény. Snad přehlednost ještě o něco zvýší průběžné popisování přírůstků a možnost v těchto popisech vyhledávat.

Je třeba tyto stránky a především na nich archivované materiály uchovat před zraky učitelů, protože obvykle neradi vidí, když si je dáváme na Internet!


Nové stránky

Tyto stránky jsou novou verzí stránek doktorina.tk, které jste už možná znali z dřívějška. Doufám, že tato modernizace je posunem kupředu a že tyto stránky jsou nyní použitelnější než byly dřív. Pokud Vám tak nepřijde a v modernizované verzi se Vám něco nelíbí nebo něco schází, tak prosím dejte vědět.


Pouze pro 3.LF

Tato stránka je vytvořena pouze pro studenty 3. LF a žádám Vás, abyste její adresu nikomu jinému nedávali (ani studentům jiných lékařských fakult). Není totiž vůbec žádoucí, aby prezentace námi vyžebrané na flashku obíhaly celým Internetem.